Veselé Vánoce a šťastný nový prorok

Vánoční Opening Party ArtSpiritJoy se vydařila, přestože to během úterý vypadalo na pořádný průser 🙂 Hrnula se na nás jedna omluvenka za druhou. Antibiotika, horečka, bolest v krku, dokonce i nečekaný lístek na Nohavicu 🙂

Nakonec se sešel dostatečný počet dětí, aby nové prostory ožily jejich divokou radostí. Následný úklid zabral více než hodinu, což Andreea vyhodnotila jako nejlepší zprávu dne:

„Dětí s námi vyráběly Vánoční pohlednice pro své blízké, snědly všecho cukroví, dostaly spoustu dárků a nechaly po sobě neskutečný nepořádek. Jsem nadšená! Můžete se také podílet na našem nepořádku, pokud se v roce 2018 potřebujete naučit anglicky!“

V pozvánce jsme slíbili, že „možná přijde i kouzelník“. To byla malá marketingová lež, protože ve skutečnosti přišli hned dva :

1) Jak je vidět ve finále následujícího videa, slavnostního přestřižení pásky se nečekaně ujal sám výkonný ředitel MSICu, inovační mág Pavel Csank.

2) Následně byla dospělá část návštěvníků uvedena v úžas několika kouzly, která se zdánlivě vymykala zdravému rozumu. Představte si třeba, že máte v kapse kartu, jejíž hodnotu nikdo nezná. Pak se z publika ozve: dvojka, a někdo další doplní: kříže. Sáhnete do kapsy – a na chvíli se vám zastaví: srdce 🙂

Dovolím si malou lektorskou vzpomínku. Připravoval jsem teambuilding pro jednoho VIP klienta, a jako večerní program navrhl profesionálního kouzelníka. Klienta to zaujalo, ale když uviděl cenovou nabídku za hodinové vystoupení, rozhodl se 30.000 Kč bez DPH investovat raději do rautu.

„Tak já třeba něco vykouzlím,“ pronesl jsem nesměle a začal studovat youtube. Později jsem přišel i na pár triků, které nikde zveřejněny nejsou, a od té doby používám kouzla jako tzv „ledolamky“ během tréninků či přednášek. Jasně, za každým kouzlem je nějaký trik, ale dobře ovládnuté řemeslo přináší prostor pro skutečné zázraky – náhoda přeje připraveným, říká se.

ArtSpiritJoy je magické místo samo o sobě. Pro rok 2018 máme v plánu uspořádat několik networkingových akcí, které areálu MSIC pomohou vdechnout nový život.

Magic English Evening by mohla být jednou z nich!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *