Spisovatelská neděle s radostí!

Je neděle, státní svátek, 100 let od založení Československé republiky. S hrůzou jsem si uvědomil, že téměř polovinu této doby jsme s republikou prožili společně!

Ideální chvíle někam se zašít a dodělat resty. 🙂 Vzdělávám se o víkendech, aby se ze mě stal ještě lepší – integrující kouč. 🙂 🙂 Musím napsat práci o metodě, a nehodlám opisovat. Chci se věnovat tématu sebedotazování! Je to moje velké téma – vždyť jsem se dokonce vydal až do Londýna udělat rozhovor s Moojim, který je spolu s Eckhartem Tolle nejvýznamnějším žijícím advokátem této metody. Rozhovor mám už dva roky hotový, ale česká média se prozatím nerozhoupala k jeho publikaci. Možná ho jednoho dne zveřejním zde, na ArtSpijitJoy.

Díky Bohu za ArtSpiritJoy, kreativní oázu, kde to přes týden víří dětmi i dospělými, které nebaví učit se anglicky metodou memorování učebnic. Je neděle, prší, a mě v ArtSpiritJoy přivítal obrovský plyšový cupcake. Třešničkou na dortu byla jeho „třešnička na dortu“! Anglicky bychom řekli „icing on the cake“, ale to by v tomto případě nefungovalo. Díky naší paní ředitelce Andree za její kreativní nákupy! 🙂

Já jsem pro změnu velice dobrý v kreativním odkládání práce, kterou musím udělat, na později. Když jsem spatřil ten cupcake, napadl mě nový slogan pro ArtSpiritJoy:

CREATIVE ENGLISH WITH JOY!

Protože nejde jen o to, naučit se něčemu novému, případně naučit se něčemu novému kreativním způsobem. Klíčové je, abychom to, co děláme, dělali také s radostí.

„With that being said,“ neboli trochu krkolomněji česky: „když jsem nyní sepsal vše, co jsem měl na srdci,“ můžu se s radostí pustit do psaní práce o metodě!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *